Eşarp Modası 2013

Bu yazımızda sizlere tesettürlü bayanların olmazsa olmazı 2013 eşarp modasından bahsedeceğiz. Tesettür giyiminde kıyafeti bütünleyen tesettürlü bayanların en güzel makyajı 2013 eşarp modelleri vitrinlerdeki yerini çoktan aldı bile.

Çeşitli markaların havaların ısınmaya başladığı ilkbaharın etkisini yavaş yavaş göstermeye başladığı şu günlerde 2013 ilkbahar- yaz eşarp modelleri bu sıcaklık artışından nasibini almış durumda.

 

 

 

Tarzınızla bütünleyebileceğiniz ve tarzınızı tesettür giyimde de gösterebileceğiniz eşarp modelleri ile kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Yine şık ve zarif bayanlar 2013 kıyafet ve pardüselerindeki şıklığını kıyafetleriyle uyum içerisindeki 2013 eşarp modellerinden biriyle tamamlamak isteyeceklerdir mutlaka.

2013 eşarp modelleri yine yılın moda renkleriyle cıvıl cıvıl bir görüntüde. Rengârenk çiçek desenli eşarp modelleri, geometrik desenli eşarp modelleri, birçok rengin karışık kullanıldığı ve leopar desenli eşarp modelleri bu yılın yani 2013 eşarp modelleri arasında.

Kıyafet seçiminde olduğu gibi eşarp modellerinden birini seçerken de yine yüz şekliniz ve ten renginiz çok önemlidir. Esmer tenli iseniz koyu açık renkli eşarp modelleri kıyafetinizle bütünlük sağlarken hem sizi boğmayacaktır hem de renginizi açacaktır.

Tesettürlü bayanlar için eşarpların yanı sıra daha kolay kullanılabilen 2013 şal modelleri de oldukça renkli ve şık. Kullanımda rahatlık sağlayan şal modelleri aynı zamanda şık bir görünümde sunuyor.

Eşarp modelleri tasarımcıların özel çalışmalarıyla her geçen gün bayanlara daha özel kişiye özel olmakla birlikte aynı zamanda tesettürlü bayanların sıcaklık değişimlerine göre de düşünülmektedir.

Sizlerde 5 TL den başlayan fiyatlarla 2013 eşarp modellerinden birine sahip olabilir. Tesettür şıklığınızı 2013 eşarp modellerinden biriyle tamamlayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ