En Güzel Markafoni Kampanyaları

Modanın nabzını tutan Markafoni 2013 yılında da Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip ediyor. Markafoni, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde de seçkin markaların ürünlerine yer vererek müşterileri ile buluşturuyor.

2013 yılında Markafoni yine yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak için her alış veriş bir aşk diyerek 6 Şubat 2013’de kampanya başlattı.

Markafoni tarzınıza uygun bir giysiyle, çantayla ya da ayakkabıyla karşılaştığınızda ne kadar heyecanlandığınızı, sevgiyle dolduğunuzu görüyor. Bu duyguları her gün yeniden yaşamanız için; beğendiğiniz parçaları, size uygun formlarda ve akıllı alışveriş seçenekleriyle sunuyor. Modayı bir yaşam biçimi olarak görenleri, Markafonik Aşk’ın parçası olmaya davet ediyor.

Markafoni şubat ayında moda dünyasındaki yenilikleri özel bir kampanya ile ayağınıza kadar getiriyor. Kampanyalar ile ilgili ürün resimlere aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. seyhan dedi ki:

    ne kadar da güzel markafoni modelleri varmış ben daha önce görmemiştim.

  2. cansu dedi ki:

    en güzel mark afoni kampanyaları var ben baktım sizde bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ