Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Sevdiğiniz kıza evlenme teklifi yaptıktan sonra teklifinize evet cevabı ile başlayan düğün hazırlıkları en mutlu olduğunuz anlardan biridir. Düğün hazırlıkları için olmazsa olmazlardan birisi düğün davetiyeleridir. Arkadaşlarınızı, dostlarınızı, akraba ve yakınlarınızı bu mutlu gününüzde düğün gününüzde görebilmeniz için onları en güzel düğün davetiyesi ile çağırmak istersiniz. Ve aramaya başlarsınız çeşit çeşit düğün davetiyelerinin içinden size en uygun düğün davetiye modelini.

Düğün davetiyesinin modeli evlenecek çiftler için çok önemlidir. Çünkü yıllar sonra bile baktığınızda anlamlı ve özel olan bu gün için yapılan bu davetiyenin en güzel davetiye olmasını istersiniz. En şık en renkli ve tasarım olarak en güzel davetiye modeli olmasını istersiniz.

İlkbaharın gelmesi ile birlikte birçok insan düğün hazırlıkları için çalışmalar başlamış durumda. İlk iş olarak ta düğün davetiye modelleri arayışları hızlanmış ve birçok seçenek için göz gezdirilmiş. Her yıl modelleri ve tasarımları değişen düğün davetiye modelleri bu yılda çok şık tasarımları ile evlenecek olan çiftlerin seçimleri arasında.

Bu yılda klasik modellerin yanı sıra çiftlerin resimlerinin bulunduğu düğün davetiyeleri seçimler arasında yer alacağa benziyor. Bazı çiftler bu özel günün davetiyesini daha özel bir düğün davetiyesi modeli seçerek ya da kendi düşünceleri olan bir düğün davetiyesi tasarlayarak hatırlamak istiyorlar. Örnek verecek olursak iki çiftin sevdiği bir kitabı düğün davetiyesi şeklinde tasarlayarak bastırmaları çok değişik ve özel düğün davetiyeleri arasında geliyor.

Düğün davetiyelerinde üzerinde titizlikle durulan konu davetiye sözüdür. Çok değişik şekilde yazılabilen düğün davetiye sözleri bir dörtlük şiirle de olabilir ya da sizin sade ve özlü bir şekilde davet sözünüz de olabilir.

Düğün davetiye modelleri fiyatları ise tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Çok ucuz fiyatlardan başlayan fiyatlarla düğün davetiyesi bastırabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nazlı dedi ki:

    en baştaki düğün davetiye modelini çok beğendim. biraz değişiklik yaparak güzel bir düğün davetiyesi yapabilirim

  2. furkan dedi ki:

    düğün davetiyelerinizden birini beğendim ama düğün davetiyelerini en ucuza nerede bastırabilirim bilgi verebilirmisiniz.

  3. selman dedi ki:

    düğün davetiyeleriniz güzelller tavsiye edeceğim

BİR YORUM YAZ