• Dantel Yelek Modelleri ve Yapılışı 2013

  Salonlarımızın, yatak odalarımızın, mutfaklarımızın dantel şıklığını üzerimize taşıyan dantel yelek modelleri ve yapılışına yer verdik bu yazımızda. Dantelin o ağır ve zarif görüntüsü hanımların zarafetiyle dantel yelek modellerinde birleşince oldukça hoş görüntüler ortaya çıkıyor.

  Dantelin ağır görüntüsünden dolayı sadece klasik giyinen bayanlara yönelik dantel yelek modelleri olduğunu düşünmeyin. Oldukça farklı renk ve modelde dantel yelek modelleri var. Örneğin kapüşonlu dantel yelek modeli ile spor tarzda bir kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz.

  Özellikle dantel örmeye alışmış ve seven bayanlar sakın dantel yelek modellerinin ördüklerinizden zor olduğunu düşünmeyin. Dantel yelek modellerini de aynen diğer dantel modelleri gibi ister motif motif örerek birleştirirsiniz ister büsbütün tek parça halinde çıkarırsınız.

  Özellikle bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz dantel yelek modellerini ipinin türünü değiştirerek kış aylarında da kullanabilirsiniz.

  Ya da yaz akşamlarında sade bir elbiseniz varsa üzerine tonlarına uygun dantel yelek modelleriyle tamamlayıp şık ve farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

  Dantel yelek modellerini bolero tipinde kısa örebileceğiniz gibi uzun tunik şeklinde de örebilirsiniz. Gördüğünüz gibi dantel yelek modellerini renklendirmek çeşitlendirmek sizlerin elinde.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  kot elbise
  Kot Elbise Trendleri
  nike air max bayan modelleri
  Nike Air Max Bayan Modelleri
  moda ince topuklu ayakkabı
  İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri Galerisi
  etek ceket
  Etek Ceket Takım Modelleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. bu dantel yelek modellerini nereden alabilirim

  2. özellikle petrol mavisi dantel yelek modeliniz tam benim tarzım fiyatı nedir acaba

  3. kızlar bu dantel yelek modelleri satılık mı nereden bulabiliriz dantel yelek modellerini acaba

  Yorum Yapmak İster misiniz?