• Dantel Yelek Modelleri ve Yapılışı 2013  Salonlarımızın, yatak odalarımızın, mutfaklarımızın dantel şıklığını üzerimize taşıyan dantel yelek modelleri ve yapılışına yer verdik bu yazımızda. Dantelin o ağır ve zarif görüntüsü hanımların zarafetiyle dantel yelek modellerinde birleşince oldukça hoş görüntüler ortaya çıkıyor.

  Dantelin ağır görüntüsünden dolayı sadece klasik giyinen bayanlara yönelik dantel yelek modelleri olduğunu düşünmeyin. Oldukça farklı renk ve modelde dantel yelek modelleri var. Örneğin kapüşonlu dantel yelek modeli ile spor tarzda bir kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz.

  Özellikle dantel örmeye alışmış ve seven bayanlar sakın dantel yelek modellerinin ördüklerinizden zor olduğunu düşünmeyin. Dantel yelek modellerini de aynen diğer dantel modelleri gibi ister motif motif örerek birleştirirsiniz ister büsbütün tek parça halinde çıkarırsınız.

  Özellikle bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz dantel yelek modellerini ipinin türünü değiştirerek kış aylarında da kullanabilirsiniz.

  Ya da yaz akşamlarında sade bir elbiseniz varsa üzerine tonlarına uygun dantel yelek modelleriyle tamamlayıp şık ve farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

  Dantel yelek modellerini bolero tipinde kısa örebileceğiniz gibi uzun tunik şeklinde de örebilirsiniz. Gördüğünüz gibi dantel yelek modellerini renklendirmek çeşitlendirmek sizlerin elinde.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  en güzel açık karamel saç renkleri
  Açık Karamel Saç Rengi
  saç tasarımları
  Saç Tasarımları
  bayan yürüyüş ayakkabıları
  Yürüyüş Ayakkabısı Bayan
  salaş topuz
  Salaş Topuz Modelleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. bu dantel yelek modellerini nereden alabilirim

  2. özellikle petrol mavisi dantel yelek modeliniz tam benim tarzım fiyatı nedir acaba

  3. kızlar bu dantel yelek modelleri satılık mı nereden bulabiliriz dantel yelek modellerini acaba

  Yorum Yapmak İster misiniz?