Dantel Havlu Kenarı örnekleri ve Modelleri

Havlu kenarı örnekleri artık çeyizlerin olmazsa olmazları arasına girdi.

Herkesin elinden geldiği ölçüde anneler kızlarına, babaanneler torunlarına, teyzeler ve halalar bir el emeği göz nuru hatıra bırakmak isterler. İşte bunlardan bir tanesi de havlu kenarı örnekleridir.

Yine misafirlerimiz geldiğinde hemen dolaptan havlu kenarı olan bir havlu çıkarırız. Sanki misafirimize verdiğimiz değeri önemi gösterircesine.

Kimileri havlu kenarına sevdiğinin ve kendinin baş harflerini yazarak sanki aşkını ilan eder. Kimileri geleceğe bırakacak bir hatıra gibi özenle ilmek ilmek dokur havlu kenarını.

Kimileri ise bir kazanç kapısı yapıp evine katkı sağlar havlu kenarıyla. Fakat hepsinde bir el emeği göz nuru vardır.

 

Her şeyde olduğu gibi havlularına da şıklık katmaya çalışan bayanlar havlu kenarları ile banyolarına mutfaklarına ayrı bir hava bir hoşluk getirmeyi başardılar.

Gerek banyolarıyla gerek mutfaklarıyla olsun uyumlu havlu kenarı örneklerini kendi yaratıcılıklarıyla birleştirerek farklı türde desenleriyle iplerle malzemelerle havlu kenarı örnekleri oluşturdular.

Herkes yeteneğine ve zevkine göre dantel havlu kenarları, iğne oyası havlu kenarları, kurdele işi havlu kenarları, boncuklu havlu kenarları gibi daha birçok çeşitte havlu kanarı çeşitleri mevcut.

Sadece kullanılan malzeme ve örme şeklinde değil iplerin renkleri uyumu ayrı bir güzellik katar havlu kenarlarına. Farklı hayvan desenleri, çiçek motifli havlu kenarları vazgeçilmezler arasındadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. güller dedi ki:

  çeyizime koymak için dantel havlu kenarı yaptırmayı düşünüyorumda yazınıda paylaştığınız dantel havlu kenarlarını nereden satın alabilirim ve ya yaptırabilirim

 2. beren dedi ki:

  dantel havlu kenarını siz mi yapıyorsunuz

 3. evcil12 dedi ki:

  çeyizim için artık dantel havlu kenarı örnekleri aramaya başladım sitenizde ki dantel havlu kenarı örneklerinize bayıldım nasıl sipariş verebilirim

 4. ayça dedi ki:

  havlu kenarlarınıza bayıldım hemen bir kaç beğendiğim havlu kenarı örneğini yaptırmayı düşünüyoryum teşekkürederim örnekler için

BİR YORUM YAZ