Büyük Beden Abiye Modelleri ve Fiyatları 2013

Abiye elbiseler düğünlerde, mezuniyetler de ve diğer özel günlerde kadınlar için vazgeçilmezlerdendir. Bizlerde bu yazıda özellikle abiye bulmakta zorlanan bayanlar için büyük beden abiye modellerine yer verdik.

Büyük beden abiye kıyafet bulmak kadınlar için oldukça zor olmalı. Büyük beden abiye modelleri kesimlerindeki farklılıklardan dolayı her yıl kendi farklılığını oluşturuyor.

2013 büyük beden abiye modelleri de dolayısıyla vitrinlerdeki yerini aldı. Özellikle bazı markalar büyük beden kıyafetler ve büyük beden abiye gibi ürünlerle ön plana çıkıyor. Yine birçok ünlü marka tasarımlarında büyük beden abiye modellerine ayrı bir yer veriyor.

Dolayısıyla ünlü markalar tarafından piyasaya sürülen büyük beden abiye modelleri bedenlerine uygun kıyafet arayan bayanları bol çeşit sunarak rahatlatıyor. Aynı zamanda da büyük beden abiye elbise modelleri daha zayıf gösterecek biçimde tasarlanarak bayanlara yardımcı oluyor.

2013 büyük beden abiye elbise modellerine bakıldığında bazı ünlü markalarda özellikle büyük beden olan bayanların vazgeçilmez rengi olan siyah tabii ki yine ön olanda fakat artık büyük beden abiye modellerinde siyahın yanı sıra canlı renklerde oldukça moda. 2013 yılının moda rengi parlament mavisi etkisi 2013 büyük beden abiye modellerine de yansımış.

Yine kadınların asla vazgeçemediği renk olan kırmızı büyük beden abiye elbiselerindeki yerini almış. Genellikle büyük beden abiye modellerinde kullanılan  belden bollaşan modeller yine kiloları saklamak için en iyi seçenek olarak 2013 büyük beden abiye modellerinde yerini almış.

Fakat genellikle tercih edilen bol kesim modellerdeki büyük beden abiyelerle birlikte vücuda oturan kalem etekli modeller de oldukça moda.

Ve bu tip büyük beden abiye modellerinde kullanılan dantel gibi detaylarla daha zarif ve zayıf bir görüntü yakalanmak amaçlanmış. Yine uçuşan uzun eteklere sahip büyük beden abiye modelleri oldukça gözde ve hoş görünüyor.

Büyük beden abiye modelleri fiyatları 100 TL’den başlayarak kalite ve marka tercihinize göre yüksek fiyatlara kadar çıkmaktadır.

Şıklığın sadece beden ölçüleriyle ölçülmediğini bilen bayanlar işte sizler için seçtiğimiz 2013 büyük beden abiye modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fidan dedi ki:

    birinci sıradaki büyük beden elbise modeli hangi markanın ürünü

BİR YORUM YAZ