Burçlar ve Kadınlar İkizler Burcu

Karşınızda ikizler burcu kadını mı var aman dikkat! Demek ki muhatabınız bir değil iki değil 4-5 farklı kişilik. İkizler burcu kadını bir anda farklı düşünceleri taşıyarak isminin hakkını verir.

İkizler burcu kadını oldukça zekidir fakat zekâsının meyvelerini kararsızlığı yüzünden bir türlü yiyemeyen burçtur ikizler kadını. Vaktin nasıl geçtiğini ikizler burcu kadını ile anlayamazsınız. Çok eğlenceli ve konuşkandır.

İkizler burcu kadını cana yakındır. Yeni insanlar tanımayı severler. Sizinle çabucak  kaynaşan bir bayan varsa onun ikizler kadını olma olasılığı %80 dır.

Fakat ikizler burcu kadının ruh halindeki bu değişiklik ertesi gün size farklı davranmasına neden olabilir. Yani bugün sıcacık davranan ikizler kadını yarın size biraz mesafeli olabilir.

İkizler kadının yapısında huysuzlukta vardır. Ama tatlılığıyla bunu örtbas edecektir. Kısacası ikizler burcu kadını için huysuz ve tatlı kadın diyebiliriz. Aşk ilişkilerinde kendine ilgi gösteren şımartan erkeklerin aksine tabiri caizse ikizler burcu kadınını süründüren sinirlendiren erkeklere aşık olup peşinden koşar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ