• Bebek Örgü Elbise Modelleri 2013

  Annelerin en değerli varlıkları için doğum öncesinde başladıkları bebek örgü elbise modellerini her geçen gün daha da güzel tarz ve modeller ile bebeklerin üzerinde görüyoruz. Her anne bebeği için en güzel örgü bebek elbise modellerinden birini örmek bebişlerini en güzel şekilde giydirmek isterler.

  Bence en güzel bebek örgü elbiseleri tığ işi bebek elbiseleridir. Birde çiçekli desenlerin eklenmesi elbiseye çok daha gösteriş kazandırıyor. 2013 yılı moda bebek örgü elbise modellerinin başında dantel örgü elbise modelleri gelmekte. Rengârenk örgü elbise modelleri ise dantel örgü modelleri ile birleştiğinde ortaya çıkan elbise modeli göz zevkine en çok hitap eden ve en zevkli şirin elbiseleri oluşturmakta.

  Anneler için düzenlemiş olduğumuz bebek örgü elbise modellerinde birçok elbise modelini bir araya getirdik. Buradan istediğiniz modeller ve renklerde örnekler seçerek bebeğinize sıcak ve güzel bir elbise örebilirsiniz.

  İyi örgüler diliyoruz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  çiçekli tığ işi bebek patikleri ve yapılışı
  Tığ İşi Bebek Patikleri ve Yapılışı
  Tunus İşi Yastık Modelleri ve Yapılışı
  Tunus İşi Yastık Modelleri
  Örgü Pelerin Modelleri ve Yapılışı
  Örgü Pelerin Modelleri
  Tunus İşi Bayan Bere Örnekleri
  Tunus İşi Bere Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. çok güzel bebek örgü elbise modelleri paylaşmışsınız da bir de yapılışını yazsaydınız ya

  2. çok çeşitli bebek örgü elbise modelleri var ve hangisini seçeceğimi şaşırdım hepsi bir birinden güzeller.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>