Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2013

Bebek hırka modelleri anneler tarafından özene bezene yapılan ve bebek giyim eşyasının en önemli parçasını oluşturmaktadır. Kış ve bahar aylarında çokça tercih edilen bir eşyadır bebek hırka örnekleri. Kız bebek hırkaları ve erkek bebek hırka modelleri tığ işi örme ile rengârenk ve birbirinden güzel bebek hırka modelleri ile bebeklerimizin giysilerinde vazgeçilmez bir parça durumundadır.

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014 için tıklayınız.

Farklı Bebek Hırka Modelleri yazımız için Tıklayınız.

Kolay Örgü Bebek Hırkaları için tıklayınız.

Her anne bebeğine en güzel giyim eşyalarını örmeyi ister ve öylede yapar. Renklerini seçerken veya modellerini oluştururken en güzel olanı bulmaya çalışır. Bebek hırka modellerinde de bu uğraş değişmez ve en şık bebek hırka modellerini örmeye çalışırlar. Siz annelere bebek hırkalarını örerken tavsiyemiz hırkalarınızda birçok rengi bir arada kullanarak rengârenk hırkalar örebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek renk ip kullanarak hırkalarınıza hayvan motifleri veya çiçek motifleri işleyerek bebek hırkalarınızı daha da hoş bir hale getirebilirsiniz.

Kapüşonlu Bebek Hırka Modelleri için tıklayınız.

Bizde sizler için bebeklerinize şık ve en güzel motiflerde hırka modelleri örebilmeniz için çok güzel bir çalışma yaparak bebek hırka arşivini oluşturduk ve beğeninize sunduk. Hazırladığımız bu bebek hırka modelleri arşivinde birbirinden renkli ve desenlerde örgü bebek hırkalarını bir araya getirdik.

Tunus işi Bebek Hırka Modelleri için tıklayınız.

Bebek hırka modelleri arşivimizde tığ işi bebek hırka modelleri den tutunda kapşonlu hırka modellerine, yün hırka örneklerinden sade desenli hırka modellerine kadar birçok türde bebek hırka modelleri sizler için toparlanmış ve düzenlenerek arşivimize konulmuştur.

Bebek Örgü Hırka Modelleri için bakınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. beyza diyor ki:

  tığ işi kırmızı hırka modeli ne kadar da güzelmiş çok hoşuma gitti modeller.

 2. aylin diyor ki:

  tığ işi örneği olsun elde örülmüş olan el emeği göz nuru olan bayanların örmüş olduğu birbirinden güzel örgü modellerini çok ama çok beğendim.

 3. nehir diyor ki:

  birbirinden güzel el örgüsü bebek hırka modelleri var çok beğendim.

 4. zeynep diyor ki:

  bence şimdiden bu güzel hırkalardan örmek isterim. Çünkü önümüzde kış devam ederken birbirinde güzel hırka modellerinden çocuğumuza giydir meliyiz.

 5. deniz diyor ki:

  ne kadar da güzel örgü modelleri var yahu.

 6. gülnurcan diyor ki:

  çok hoş örgüler var bilsem de keşke bende çocuğuma örsem.

 7. nehir diyor ki:

  el örgü hırka modellerini çok beğendim özellikle de tığ işi kırmızı delikli hırka modeli.

BİR YORUM YAZ