• Bayan Yelek Modelleri ve örnekleri 2013  Kendi şıklığını tamamlamak isteyen bayanlara bir seçenek daha var. Sade bir kıyafetinizi kendi tasarladığınız bir yelekle daha şık daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Veya soğuk kış günlerinde ellerinizle öreceğiniz bir yün yelekle ısınabilirsiniz.
  Şık bir görünüm verdiği gibi sizleri soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak olan örgü yelek modellerini kendi tercihinize ve zevkinize göre renk renk model model örüp üzerini yine düzenleyebilirsiniz.

  İsterseniz bir kemer yardımıyla hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yaka kısmına geçireceğiniz bir peluşla şık hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Boyunu biraz daha uzun örerek tunik şeklinde taytlarınızla kullanırken göğüs altına kadar örerek bolero olarak da örerek örgü yelek modelleri oluşturabilirsiniz. Her şey sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

  Bu yılın yelek modellerinde sade fakat canlı renkler ön plana çıkmaktadır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  uzun elbiseler 2017
  Uzun Elbise Modelleri 2017
  en güzel kırmızı elbise modelleri 2017
  Kırmızı Elbise Modelleri 2017
  mavimenekse.com kadın sitesi
  Kadın Sitesi Mavimenekse.com ve İçerikler
  yeni kısa saç modası
  Kısa Saç Modası Kesim Modelleri
 • 7 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. en baştan dördüncü dantel yelek modeli çok güzelmiş. o resimdeki dantel yelek örneği hazır mı yoksa elde örme mi? bilgi veriseniz nerde satılıyorsa kesinlikle almayılım gerçekten çok şık ve güzel. yelek modelleriniz de çok güzelmiş ayrıca

  2. dekolteli bayan yelek modeli çok hoşuma gitti. beyaz askılı yelek modeli süper

  3. ilk sıradaki dördüncü beyaz dantel yelek modeli çok güzel ve çok şık duruyor. acaba elde örme bir yelek örneği mi yoksa hazır bir yerde satılıyor mu o dantel yeleği almak istiyorum yardımcı olur musunuz

  4. daha kalın ipten yapılmış kışlık yelekler den yokmu acaba

  5. dantel yelek modellerinizi çok beğendim satış yapıyor musunuz

  6. bayan yelek çeşitlerinden birinci ikinci ve üçüncü örgü ve tığ işi modellerinin fiyatlarını öğrenebilir miyim.

  7. çok güzel yazlık ve kışlık örgü modelleri var fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Hatta yapılışlarını öğrenmek istiyorum.

  Yorum Yapmak İster misiniz?