• Banyo Lif Örnekleri

  Geçmişten günümüze banyo kültürü farklı olan bir milletiz. Bu yüzden olmalı ki banyo denilince akla gelen şeylerden bir tanesi de banyo lif örnekleri oluyor. Bu yazımızda sizlerle birbirinden farklı örnek ve modelde banyo lif örneklerini paylaşıyoruz.

  Daha önceki yazılarımızda yine birçok farklı lif modelleri paylaştık. Bu yazımızda da yine farklı ve yeni banyo lif örnekleri paylaşıp daha önceki yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Banyo lif örnekleri birinden farklı birbirinden güzeller.

  Çocuklarınıza temizlik alışkanlığı kazandırırken kullanabileceğiniz hayvan desenli lif örnekleri oldukça renkli. Çocuklarınız ve siz hem eğlenip hem de güzel bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz.

  Çeyizler için ise özellikle çiçek desenli lif modelleri oldukça dikkat çekiyor. Hem yapması kolay hem de bir o kadar göz dolduruyor. Çeyizler için bir de motifli lif örnekleri oldukça güzel gözüküyor. Aynen dantel örneklerinde olduğu gibi örülen lif motifleri daha sonra birleştiriliyor.

  Tabi birbirinden farklı desenlerde banyo lifleri de var. Mesela çilek desenli, karpuz desenli banyo lif örnekleri insanın iştahını açıyor.

  Banyo lif örnekleri konusunda bayanlar zaten yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Kese lif örnekleri ve uzun lif örnekleri de bunlardan sadece birkaç tanesi.

  Banyo lif örnekleri ile hem boş zamanınızı zorlanmadan doldurup hem de kendinize ve ailenize ek bütçe sağlayabilirsiniz. İşte sizlerle daha önce paylaştığımız banyo lif örneklerine dair konu başlıklarımız.

  Kese Lif Örnekleri ve Yapılışı

  Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

  Lif Modelleri

  Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

  En Güzel Lif Örnekleri ve Modelleri

  Yeni Sezon Lif Örnekleri ve Modelleri

  Kasnak İşi Lif Örnekleri ve Modelleri

  Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Modelleri

  Lif Örnekleri ve Modelleri 2013

       
    
 • Benzer Yazılar
  kolay havlu kenarı örnekleri 2015
  Havlu Kenarı Örnekleri 2015
  tavşanlı bebek lif modelleri
  Bebek Lif Modelleri
  renkli en güzel patik modelleri
  En Güzel Patik Modelleri
  halkalı havlu kenarı örnekleri
  Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>