2013 Ruj Modası

Bu yazımızda sizlere 2013 ruj modasından ve ruj kullanırken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz. Öncelikle 2013 ruj modasında öne çıkan renklere bakalım. Kırmızı ruj tonları yine hem vazgeçilmezler hem de 2013 moda ruj renkleri arasında.  Fakat kırmızı ruj derken daha çok koyu kan kırmızı rujlar ve metalik kırmızı rujlar 2013 makyaj modasında ön planda olacak.

2013 makyaj modasında bayanların dudaklarında güller açacak.  Gülün bütün tonları 2013 ruj renkleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda da gül renginiz tonları her tip ten rengi ile kullanılabiliyor. Yani 2013 makyaj modasına göre makyaj çantasını yenilecek olan bayanlar sizde hemen gül tonlarında ruj edinin.

2013 göz makyajındaki metalik etki rujlara da yansımış 2013 ruj renklerinde göze çarpan tonlardan biri de metalik ruj renkleri olarak gözüküyor. Metalik ruj renkleri ile bayanlar bu yıl daha kalın daha çarpıcı dudaklara sahip olacaklar.

Yalnız 2013 ruj modası bu kadar dikkat çekici tonlara sahipken sizlerde kullanacağınız 2013 ruj renkleri ile uygun bir ten makyajı ve göz makyajı yapmaya dikkat ediniz. Dudaklarınız çarpıcı renklerde iken ten renginizi daha yumuşak daha doğal kapatıcılar kullanarak kapatmanız ve daha doğal tonlarda allık kullanmanızı öneririz.

Yine 2013 ruj modasında üreticiler çift taraflı rujları piyasaya sürdüler bile. Bu çift taraflı rujlar hem çantanızda farklı tonlarda ruj taşımanızı sağlarken hem de birbiriyle uyumlu iki tonu karıştırarak kullanmanızı sağlıyor. Yine 2013 ruj modasında alt ve üst dudaklara farklı iki renk ruj kullanabilirsiniz.

Yine 2013 ruj modasıyla birlikte dikkat etmeniz gereken ruj renginizle aynı renkte oje kullanmak olmalı.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ