• 2013 En Moda Saç Renkleri ve Modelleri

  2013 saç modası bu yılın ilk iki ayını neredeyse tamamladığımız şu günlerde 2013 en moda saç renkleri ve modelleri çoktan yerini aldı bile.

  Sizlerde en moda saç renkleri ve modelleri kendinizi yenileyebilir ve kendinize bir renk katabilirsiniz.

  2013 yaz modasında en çok sevilen ve kullanılan saç renkleri bayanlara bulunduğu ortamda bütün gözlerin üzerine dikkat kesilmesine yetiyor. 2013 en moda saç renkleri ve modellerinde doğal saç renkleri, siyah saç renkleri, kahve saç renkleri, bakır saç rengi ve loreal saç renkleri gibi birbirinden farklı saç renkleri ile kadınların tercihi arasındadır.

  Kadınların canları sıkkınken yaptıkları en basit yol olan saç şeklini değiştirmek, alışveriş yapmak ya da saç rengini değiştirmektir.

  2013 yılı moda saç renklerinden birini ister siz kendiniz evinizde uygulayarak ya da daha garantici iseniz kuaförünüze giderek boyatabilir siniz. Bu sizin 2013 yılında yapacağınız değişiklikler için bir adım olurken aynı zamanda 2013 moda saç renklerini kullanarak da modayı takip etmiş olursunuz.

  2013 moda saç renkleri ve modellerine bakıldığında geçtiğimiz yıllardan çok farklı olmamakla birlikte doğal saç renkleri ön planda olduğu görülüyor. Doğal tonlar denildiğinde kahverengi tonlar ilk aklımıza geliyor. 2013 en moda saç rengi modasında baskın olarak kahverengi tonları ağır basıyor.

  Sarışın bayanlar veya sarı saç renginden vazgeçemeyen bayanlar içinse daha mat sarılar kullanarak 2013 moda saç renkleri ve modellerine ayak uydurabilirler.

  Fakat geçtiğimiz yıl kullanılan daha parlak platin sarıları 2013 yılında kullanmamalarını tavsiye ederiz. Çünkü parlak sarıların yerini 2013 saç modasında doğal mat sarılar almış durumda.

  Bir de birçok kadının vazgeçemediği kızıl tonları unutmamak lazım 2013 saç modasındaki doğallığın hâkimiyeti kızıl tonlarda da etkisini göstermiş. Parlak kırmızıya yakın kızlar nerdeyse 2013 moda saç renklerinde yok. Onun yerine bakır tonlarında veya toprak tonlarında kızıllar daha moda.

  Sizler için seçtiğimiz 2013 moda saç renklerinden bazılarını resim galerimizde paylaştık.

  Hepimizin bildiği gibi ister saç modası olsun ister kendimizi bakımlı hale getirebileceğimiz diğer yenilikler ve bakım ürünleri olsun birçok farklı ürün ve yenilikte 2013 moda saç renkleri birçok kozmetik firmasının boya kataloğunda yerini aldı.

  Bütçenize fazla yüklenmeden 2013 moda saç renklerinden birini kullanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken şey yine kendinizi tanımak sadece 2013 moda saç renklerinden biri diye kullanacağınız bir renk görüntünüzü hiç de hoş olmayan bir hale getirebilir. Saçınızdaki önceki boya renginden dolayı istediğiniz moda saç rengine tek seferde ulaşamayabilirsiniz.

  2013 moda saç renklerinden birini seçerken sonradan pişman olmamak için önce ten renginizi ve yüz biçimini ve saçlarınızı iyice tanıyarak hareket edin.

   

  2014 Moda Saç Renkleri yazımız için tıklayınız.

  2014 Saç Modelleri yazımız için tıklayınız.

  2013 2014 Maşalı Saç Modelleri yazımız için tıklayınız.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  patlıcan moru saç rengi modelleri
  Patlıcan Moru Saç Rengi
  blazer ceket kombinleri
  Blazer Ceket Kombin Modelleri
  kızıl kahve saç rengi modelleri
  Kızıl Kahve Saç Rengi
  uzun erkek saç stilleri
  Erkek Uzun Saç Modelleri
 • 37 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. 2013 en moda saç rengi kızıl saç rengimi yoksa sarı saç rengimi

  2. Teninize ve yüz hatlarınıza 2013 saç renklerinden hangisi daha uygunsa o saç rengini kullanmak gerekiyor. Fakat kızıl veya sarı saç rengi tonlarından daha doğal tonları kullanmanızı önerebiliriz. 2013 saç renklerinden sizin için uygun olan saç rengi modelini buradan bulacağınıza eminiz.

  3. en moda saç renkleri için kullandığınız resimler gerçekten çok güzeller.

  4. moda saç modelleri resimlerinin bir araya getirilmiş olması bizler için büyük kolaylık. çok teşekkürler.

  5. en moda saç renkleriniz çok güzel

  6. en moda saç renkleriniz modelleriniz harıka bayıldım

  7. 2013 en moda saç renkleriniz de modelleriniz de süper seçimleriniz harika

  8. 2013 saç renkleri çoğu çok doğal hangi rengi kullanacağıma karar veremedim bir türlü.

  9. en moda saç yazınız çok güzel. bayıldııımmmmm

  10. 2013 2014 en moda sac renkleri sarı , kızıl ,bakır renkli olan bayanlarımıza yakışan özellikle de kendi doğal saçlarıyla daha harika görünüm sağlaya biliriz bayanlarımızın her zaman doğal güzelliği ön plandadır

  11. bayanlarımız sadece boyaya kalmadan kendi doğal güzellikleriyle de şık görünüm sağlaya bilirler çünkü 2013 2014 yılı özel günlerde tabiki değişiklik ön plana çıktığından herkes değişik modellerle kesimlerle elde ediliyor.

  12. en moda saç rengi olan sarı ve sac kesimlerde sunulmuş olan kısa veya ve şekilerde harika görünümü olan tasaramıyla ortaya çıkartılmış güzellikleriyle ortaya çıkartmışlardır böylece ortaya çıkartıkları görünüm farklı kişilik ortaya çıkabiliyor

  13. 2013 en moda sac renkleri ve modelleri yerini almış bulunuyor. bizler de canımız sıkıldığında değişiklik yaratmak için doğal renklerden kurtulup moda haline getiriyoruz.çünkü bizler özen gösteren değişikliği seven kişiler olduğumuz için sarı kızıl gibi tonlarla güzelleştiriyoruz.

  14. en moda sac rengi sarı rengi yitirmeyen şık görünümüyle harika olan 2013 yılı yitirmeyen renklerini devam ettirdiğinden kendimize uyguluyoruz.

  15. bayanlarımız kahve,siyah saclardan kurtulup modaya ayak uyduruyorlar. çünkü güzelleşmek ve moderm olmak ve sevdikleri kişilere güzel görünmek için o yüzden tercih hangi sac stil olmalıdır 2014 de sizce.

  16. 2013 2014 yılı bence daha değişik tarzlarda model tarzları uyandırsa bence daha şık ve alımlı bayan olabilirler.bizler güzelleşmeyi ve degişik görünümler yaratmayı severiz ama gel görkü bunu erkeklere anlatmayı dene yok para bitiyor harcama çok yapılıyor diye çekişiliyo evde sorun olabiliyor bayanların dikkat etmesi gerekiyor bu hususta bence sizce de öyle değil mi.

  17. 2013 en moda sac renkleri ve stil modeller, bir bayan için bakımlı bir kişiye göre kendi tarzı vardır. ama değişik modeller yaratması ve uygulaması lazım hep aynı sac stilleri yapmasınlar.

  18. 2013 en moda sac renkleri ve modeller daha çok sonbahar kış a özel hangi renkler ve saç stiller kullanılmalıdır.bir de 2014 de de aynı modeller uygulanır sizce

  19. sizce sac rengimi değiştirmek istiyorum ama sac da boyanın üzerine boya yapılır mı yapılırsa nasıl durur.

  20. 2013 en moda sac renkleri ve modellerinden bir kaç sac renk tonları beğendim ama sizin yazmış olduğunuz tanımı daha çok beğendim.

  21. bu yılın en moda sac stili nedir ve hangi renk tonudur.

  22. 2013 en moda sac renkleri ve modelleri birbirinden şık bayanlarımıza sunuluyor ki bu neden den dolayı hangi renk ton ve mdelleri yaparken zorlanıyorlar o yüzden kışın bu kullanılır veya yaz ayları şu saclar moda diye rica ediyorum

  23. en moda saç sitili kızıl renk biliyorum ama bu yıl daha çok sarı renk tonları tercih ediliyor.

  24. 2013 2014 yılı bence kendi doğal saç modelleri olmalı diye düşünüyorum.zaten bayanlarımız güzeller çünkü kendi doğallığından vazgeçip değişiklik yapıyorlar.

  25. ben saçları upuzun olan kızın saç sitili çok beğendim.sarı ve güzel saçlar olduğu için.

  26. sizin dediğiniz gibi bu yıl fazla bir değişik sac sitili yok bu yılın modası da aynı

  27. dalgalı saclar müthiş bence bu yılın havalı sac modelleri dalgalı saclar olmalı.hoşuma gitti renk olarak da sarı veya kızıl tercihimdir.

  28. sac sitilleri çok basit bu yılın modası bence olmamalı değişik tasarımlar çıkartmalılar ortaya bu sac sitilleri değişik olsun.

  29. çok zamandır dikkat ediyorum sac sitillerine ama değişik bir uğraş yok.o yüzden geride kalıyorlar.öne çıkartmaları gerek.

  30. buradaki görseller için söylüyorum birbirinden şık tasarımlarıyla mükemmeller renk olsun permalı olsun güzeller.

  31. en güzel sac sitili benim olmasını isterdim benim saclar yıprandı ne yapmam gerek .

  32. en moda saç renkleri birbirinden güzeller. saçlarımı hangi renk boyatsam diye kararsız kaldım.

  33. bana göre en moda saç rengi kızıl

  34. en moda saç renkleri çok renkliymiş :)

  35. dostkaragündebelliolur

   2013 2014 en moda saç renkleri ve modelleri ile kaküllü olan saç modelini beğendim.gerçekten renkler her insana yakışmıyor.

  36. dostkaragündebelliolur

   benim için her zaman önemli olan en moda saç renkleri ve fiyatlarıdır eğer pahalı ise bilen bir kişi de saç boyaya bilir O yüzden 2013 2014 yılı en moda saç renkleri ve modelleri fiyatları bütçemize uygun moda mıdır efendim.

  37. saç renkleri birbirinden güzeller hangisini yaptırsam bilemedim

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.