2013 Yeni Sezon Bayan Kaban Modelleri

Bayanlar annelerinin, babaannelerinin gardrop ve sandıklarına bir göz atma zamanı 2013 bayan kaban modellerinde altmışlı yıllara göndermeler var. 2013 bayan kaban modellerinde üst kısım daralırken alt kısım genişleyerek geçmişin izlerini taşıyacak.

Yine 2013 bayan kaban modellerindeki bir diğer ayrıntı olarak göze çarpan ise bel kısmındaki kemer görünümlü şeritler olacak. 2013 bayan kaban modellerindeki bu şeritler sayesinde daha ince daha zarif görüntü kazanabilirler. 2013 kaban modellerinin belindeki detaya bir benzerlik de kollarda olacak bileğe kadar dar gelen kol kısmı bir anda genişleyerek hoş bir görüntü oluşturuyor. Kürklü modeller de 2013 bayan kaban modellerinde ki yerini almış yaka kısmında bulunan kürk hoş zarif bir görüntü veriyor. Fakat geçen yılın modası olan hayvan figürleri bu yıl tamamen yok olmuş. İri düğmeler ise 2013 kaban modellerinde yerini almış.

Diğer giyim eşyalarında olduğu gibi 2013 bayan kaban modellerinde de ön plana çıkan renklerin başında parlament mavisi geliyor. Parlement mavisinin yanı sıra turkuaz, çivit ve diğer maviler de ön planda olacaklar. Mavi tonlarının dışında kırmızı, mor, mürdüm, yeşil ve kahve tonları da oldukça moda.

Yalnız kaban seçerken 2013 bayan kaban modelleri modasına uygun olmasının yanı sıra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da yok değil özellikle seçilen modelin kumaşı oldukça önemli. Her ne kadar kış ortasında baharı yaşıyor olsak da giydiğimiz kabanın bizi ısıtması gerekir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da diğer kıyafet seçimlerinde olduğu gibi vücut tipimize uygun bir modeli seçmek olmalı.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. derya dedi ki:

  kış soğukları geldi kaban modeli arıyorum bu sitede bir kaç kaban modeli beğendim ama fiyatları ile ilgili bilgi yok kabanların fiyatları nedir

 2. ece dedi ki:

  yaa ben bütün trençkotları beğendim ne yapacağız şimdi ben hepsini mi alayım da.

 3. yasemin dedi ki:

  yeni sezon kaban modelleri çok güzelmiş eğer alacak olursam mutlaka bu yeni sezon modellerinden almak isterim.

 4. gülsevin dedi ki:

  kaşe kaban çeşitleri çok olduğundan karar veremedim hala ama bir tane seçmek zorundayım.

 5. nehir dedi ki:

  kaşe kaban modellerinden koyu mavi ve beyaz kaşe kabanı çok beğendim fiyatını öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı olunuz.

 6. nermin dedi ki:

  kış sezonu geçti ama havalar hala soğuk kaban değilde trençkot modelleriniz harika bir modelde ben beğendim mutlaka almak isterim.

 7. Anonim dedi ki:

  Bu Kabanlar nerden alabileris

BİR YORUM YAZ